16.-17.05.2020

IAAF

Rimi Riga Marathon

16.-17.05.2020

IAAF

VĪRIEŠI

Vieta Skrējējs Valsts Laiks Gads
1. Andualem Belay Shiferaw ETH 2h08:51 2019
2. Tsedat Abeje Ayana ETH 2h11:00 2018
3. Silas Kiprono Too KEN 2h11:13 2018
4. Dominic Kimwetich Kangor KEN 2h11:45 2016
5. Joseph Kyengo Munywoki KEN 2h12:14 2017
6. Kaleab Selomon Ghilagabr ERI 2h12:21 2016
7. Silas Kiprono Too KEN 2h12:27 2019
8. Bekuma Haile Tolosa ETH 2h12:28 2015

9.

Soboka Beyene Effa ETH 2h12:51 2015
10. Duncan Cheruiyot Koech KEN 2h12:52 2015
11. Gadisa Birhanu Shumie ETH 2h:13:09 2017
12. Joseph Kyengo Munywoki KEN 2h13:10 2018
13. Yu Chiba JAP 2h13:43 2014
14. Geoffrey Gikuni Ndungu KEN 2h13:48 2014
15. Tegegne Abraraw M. ETH 2h13:50 2015
16. Charles Wachira Maina KEN 2h13:54 2016
17. Evan Barkovet Kiplagat AZ 2h13:57 2018
18. Julius Tuwei KEN 2h14:04 2019
19. Duncan Cheruiyot Koech KEN 2h14:13 2017
20. Valērijs Žolnerovičs LAT 2h14:23 2017
21. Desta Beriso Morkama ETH 2h14:32 2014
22. Kipchumba Maarika KEN 2h14:37 2015
23. Valerijs Zolnerovics LAT 2h14:39 2015
24. Hosea Kipkemboi KEN 2h15:34 2019
25. Shumet Akalnew Mengistu
ETH 2h15:37 2016
26. El Barouki Hisham MAR 2h15:38 2015
27. Duncan Cheruiyot Koech KEN 2h15:29 2018
28. Kuto Julius KEN 2h15:48 2008
29. Cheshari Kirui Jacob KEN 2h15:51 2018
30. Richard Kiprono KEN 2h16:19 2017

SIEVIETES

Vieta Skrējējs Valsts Laiks Gads
1. Birke Debele Beyene  ETH 2h26:18 2019
2. Worknesh Alemu Mola ETH 2h27:38 2019
3. Georgina Jepkirui Rono KEN 2h:28:22 2018
4. Deressa Kumeshi Sichala ETH 2h29:44 2019
5. Bekelech Dada Bedada ETH 2h31:22 2017
6. Kikuyo Tsuzaki JAP 2h31:33 2017
7. He Yinli CH 2h32:03 2019
8. Tigist Teshome Ayanu ETH 2h32:46 2018
9. Meseret Gebre Dekebo ETH 2h33:28 2017
10. Nastassia Ivanova BY 2h33:30 2019
11. Pauline Nujeri Kahenya KEN 2h34:41 2018
12. Kikuyo Tsuzaki JAP 2h35:03 2018
13. Tejit Daba BH 2h36:38 2019
14. Tigist Teshome Ayanu ETH 2h36:50 2014
15. Meseret Deme Eshetu ETH 2h37:03 2015
16. Girma Desta ETH 2h37:15 2011
17. Aleksandrova Iraida RUS 2h37:37 2012
18. Mekash Dinkinesh ETH 2h38:04 2011
19. Damatsevich Maryna BLR 2h38:16 2010
20. Aynalem Kasahun Teferi ETH 2h38:29 2018
21. Eunice Mumbua Kioko KEN 2H38:37 2018
22. Shitaye Gemechu Debellu ETH 2h38:40 2016
23. Malevic Volna BLR 2h38:50 2010
24. Kwambai Caronline KEN 2h39:01 2011
25. Eunice Mumbua Kioko KEN 2h39:05 2017
26. Divina Jepkogei KEN 2h40:01 2016
27. Ariana Hilborn USA 2h40.23 2014
28. Bedasa Aberash Nesga ETH 2h40:30 2013
29. Wangari Miriam KEN 2h41:13 2012
30. Nikolina Sustic HR 2h41:48 2019

 

 

 

Galvenais partneris

  • Rimi

Sponsori

  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome