16.-17.05.2020

IAAF

Rimi Riga Marathon

16.-17.05.2020

IAAF

Sveicam ātrākos Komandu kausā!

Tet Rīgas maratona Komandu kausā 2019 piedalījās 339 apakškomandas, kas savstarpēji sacentās 12 kategorijās (4 distances x 3 komandu veidi). Sveicam Swedbank komandu, kura, pateicoties pieliktajām pūlēm 10 km distancē, ar viena punkta pārsvaru izcīnīja 1. vietu kopvērtējumā jeb Komandu kausa Grand Prix, no troņa gāžot sešus gadus valdošo VSK Noskrien komandu!

Atgādinām, ka visas maratona un pusmaratona apakškomandas (neatkarīgi no izcīnītās vietas) piedalās izlozē uz Frankfurtes maratonu un Valensijas pusmaratonu. Uz Frankfures maratonu izlozēsim trīs maratona apakškomandas, savukārt uz Valensijas pusmaratonu trīs pusmaratona apakškomandas. Vienu apakškomandu no katras kategorijas (dāmas, kungi, jaukti). Laimīgos noskaidrosim 5. jūnijā plkst 12.00 Facebook LIVE Tet Rīgas maratona profila lapā šeit.

Aicinām iepazīties ar šī gada kopējiem komandu reitingiem un Top 3 visās distancēs un kategorijās. Ar pilniem rezultātiem iespējams iepazīties Komandu kausa mājas lapā šeit.

Kopvērtējums

Vieta Komanda Punkti
1 Swedbank 34
2 VSK Noskrien 33
3 Matisons Runner’s Club 26
4 Maratona klubs 15
5 Tet 12
5 Isostar 12
5 Accenture Latvia 12
5 Maratona klubs/LRSS/AVS 12
9 Sporta klubs Ašais 11
10 Ārlietu ministrija 8
11 Daugavpils Runners 7
12 Herbalife 6
12 Skrīveru pirmais 21km 6
12 SADALES TĪKLS 6
12 Firma L4 6
16 AS Olainfarm 5
17 Aizsardzības nozare 4
17 Ventspils reiss 4
17 Luminor 4
17 ABLV 4
21 MINTOS 3
21 Latvijas Valsts ceļi 3
23 Scandic Fusion 2
23 Latvijas Finieris 2
23 ERGO 2
26 Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) 1
26 Orkla Latvija 1
26 Skrīveru novada komanda 1

42 km 

42 km dāmas

  1. VSK Noskrien apakškomanda Platīns
  2. VSK Noskrien apakškomanda Cirkons

42 km kungi

  1. Isostar apakškomanda Isostar Long
  2. VSK Noskrien apakškomanda Opāls
  3. VSK Noskrien apakškomanda Rubīns

42 km jaukti

  1. Isosar apakškomanda Isostar Energy
  2. Ārlietu ministrijas apakškomanda Pirmais ārlietu ministrs - Zigfrīds Anna Meierovics / Ārlietu dienestam 100
  3. Aizsardzības nozares apakškomanda Latvijas Armijai 100

21 km

21 km dāmas

  1. Skrīveru pirmais 21km apakškomanda Skrīveru pirmais 21km
  2. VSK Noskrien apakškomanda Heliotrops
  3. Luminor apakškomanda Luminor_21_S1

21 km kungi

  1. Matisons Runner’s Club apakškomanda Matisons Runner’s Club / Moller Auto Venstpils
  2. Maratona Klubs apakškomanda Maratona klubs/Alfa1
  3. VSK Noskrien apakškomanda Smaragds

21 km jaukti

  1. Maratona klubs apakškomanda Maratona klubs/Alfa
  2. Swedbank apakškomanda Redzēs, kā skriesies
  3. Ventspils reiss apakškomanda Venspils reiss 21k

10 km

10 km dāmas

  1. Swedbank apakškomanda 10km banka
  2. Swedbank apakškomanda Swedbank 10 dāmiņas
  3. Accenture Latvia apakškomanda Trešās desmit

10 km kungi

  1. SADALES TĪKLS apakškomanda SK Tērauds
  2. Matisons Runner’s Club apakškomanda Matisons Runner’s / Nike Vomero14
  3. Swedbank apakškomanda Ātrie džeki

10 km jaukti

  1. Tet apakškomanda eS Kā Tērauds
  2. Daugavpils Runners apakškomanda Slinkas sliekas
  3. ABLV apakškomanda 10km ABLV jauktā

6 km

6 km dāmas

  1. Firma L4 apakškomanda Firma L4 Piltenes meitenes
  2. Maratona klubs/LRSS/AVS apakškomanda Pūpolas
  3. Maratona klubs apakškomanda Maratona klubs/Omega2

6 km kungi

  1. Sporta klubs Ašais apakškomanda Ašie 1
  2. Accenture Latvia Divdesmitie seši
  3. Herbalife apakškomanda Herbalife run team 6V

6 km jaukti

  1. Matisons Runner’s Club apakškomanda Matisons Runner’s Club / pulsometrs.lv
  2. Sporta kluba Ašais apakškomanda Ašie II
  3. Matisons Runner’s Club apakškomanda Matisons Runner’s Club / Nike Zomm Vaporfly 4%

 

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Rimi Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Rimi

Sponsori

  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome